logo
021-33157000

قوانین و مقررات قالینو

سوالات مرتبط با محصولات قالینو

 • منظور از شانه فرش ماشینی چیست؟

به تراکم عرضی فرش ماشینی، شانه فرش می گویند که در حقیقت تعداد گره های بافته شده در عرض فرش است.

 • منظور از تراکم فرش ماشینی چیست؟

به تراکم طولی فرش ماشینی، تراکم فرش می گویند که در حقیقت تعداد گره های بافته شده در طول فرش است.

 • تعداد شانه فرش ماشینی را چطور تشخیص دهیم؟

تعداد گره های بافته شده در عرض فرش با شانه فرش رابطه مستقیم دارد، یعنی فرشی که 700 شانه است در 1 متر (100 سانتیمتر) از عرض فرش باید 700 گره وجود داشته باشد.به زبان ساده تر در 1 سانتیمتر از عرض فرش باید 7 گره وجود داشته باشد.فرش 1000 شانه در 1 سانتیمتر از عرض فرش باید 10 گره وجود داشته باشد.فرش 1200 شانه در 1 سانتیمتر از عرض فرش باید 12 گره وجود داشته باشد.

 • تراکم واقعی فرش ماشینی را چطور تشخیص دهیم؟

تعداد گره های بافته شده در طول فرش با تراکم فرش رابطه مستقیم (یک-سوم) دارد، یعنی فرشی که 2550 تراکم است در 1 متر (100 سانتیمتر) از طول فرش باید 850 گره وجود داشته باشد.به زبان ساده تر در 1 سانتیمتر از طول فرش باید 8.5 گره وجود داشته باشد.فرش 3000 تراکم در 1 سانتیمتر از طول فرش باید 10 گره وجود داشته باشد.فرش 3600 تراکم در 1 سانتیمتر از طول فرش باید 12 گره وجود داشته باشد.

 • علت ترک هایی در قسمت پشت فرش آن هم پس از اولین شستشو چیست؟

یکی از مهمترین دلایل آن ایراد در مراحل تولید فرش است،مثلا در مرحله آهار اگر کوتاهی یا کم کاری صورت گیرد باعث ایجاد ترک هایی در پشت فرش می شود که معمولا بعد از شستشو بیشتر دیده می شوند.

 • آیا می توان به نوشته های لبه ی چرم فرش اطمینان کرد؟

خیر،به خاطر سودجویی شرکت های متقلب به نوشته های لبه ی چرم فرش و حتی به مارک نصب شده پشت فرش نمی شود اعتماد کرد.شرکت های سودجو با دستکاری این موارد فرشی با شانه و تراکم پایین را با قیمت غیر واقعی و بالاتری وارد بازار می کنند.به همین خاطر معیار شما تولید کننده و فروشنده معتبر باشد.  

سوالات مرتبط با سفارش یا خرید از قالینو

 • چرا باید از قالینو خرید کنیم؟

قالینو با ایجاد خریدی امن و وجود محصولات متنوع و خرید فرش به سبکی نو در قالب پرو رایگان 3 نمونه از انتخاب ها در منزل(برای فرش ها و سایز های منتخب)،بستر مناسبی برای خریداران محترم بوجود اورده است.

 • چقدر طول می کشد تا سفارش ثبت شده به دست مشتری برسد؟

بستگی به نوع محصول و موجودی انبار خواهد داشت که البته از طریق ارتباط با قالینو می توان از موجودی کالا و زمان تحویل کالا اطلاع پیدا کرد.

به دلیل نوسانات موجود در بازار و حجم سفارشات می بایست قبل از کلیه ثبت سفارشات از طریق پشتیبانی از موجودی و زمان تحویل احتمالی اطمینان حاصل نمایید.

در حال حاضر حداقل 1 روز و حداکثر 15 روز زمان نیاز خواهد بود. زمان حداکثری مشمول فرش های سفارشی از نظر اندازه و طرح سفارش شده می باشد.

 • آیا ارسال کالای پرو به تهران شامل هزینه خواهد بود؟

خیر، ارسال لیست انتخابی (تست محصول در خانه) رایگان بوده و خرید های نهایی شده فرش از تهران طی حداقل 1 و حداکثر 15 روز (برای فرش های سفارشی) ارسال خواهد شد و هزینه ارسال سفارش نهایی پرولیست برای مبالغ بالای 100 هزار تومان رایگان می باشد.

خرید موکت و فرش از فروشگاه قالینو طی 1 تا 5 روز وابسته به حجم سفارشات ارسال خواهد شد.هزینه ارسال موکت و دیگر محصولات در تهران برای بالاتر از 300 هزار تومان رایگان می باشد.

 • آیا امکان ارسال کالا به شهرستان نیز وجود دارد؟

بله،ولی مشمول ارسال لیست انتخابی (تست محصول در خانه) نمی شود.خرید های نهایی شده از شهرستان طی حداقل 1 و حداکثر 15 روز (برای فرش های سفارشی) ارسال خواهد شد و هزینه ارسال برای مبالغ بالای 500 هزار تومان رایگان می باشد.

خرید موکت از فروشگاه قالینو طی 1 تا 5 روز وابسته به حجم سفارشات ارسال خواهد شد.هزینه ارسال موکت در شهرستان برای بالاتر از 500 هزار تومان رایگان می باشد.

  • راهنمای تعویض کالا چگونه است؟

  تعویض کالا مستلزم شرایط خاصی است که در "قوانین فروش و رویه بازگشت کالا" به آن پرداخته ایم.

  • آیا برای خرید از سایت مشتری باید ثبت نام نماید؟

  بله،خریداران محترم بایستی بعد از انتخاب محصول مورد نظر برای ادامه مراحل خرید، ثبت نام نمایند.

  • آیا خرید از قالینو امن است؟

  بله،کلیه فعالیت های قالینو زیر نظر اداره صنعت، معدن و تجارت است.همچنین قالینو دارای نشان صنفی کسب و کار،نشان ساماندهی، نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و گواهی SSL می باشد و تمامی اطلاعات شما توسط پروتکل SSL رمز خواهد شد.

  • نحوه خرید از قالینو چگونه است؟

  خریداران محترم بایستی ابتدا محصول خود را انتخاب کنند بعد از آن نسبت به ثبت نام در قالینو اقدام کنند در مرحله بعد مشخصات تکمیلی خود را کامل سپس زمان تحویل کالا را تعیین نمایند و در مرحله آخر نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند.

  • نحوه پرداخت مبلغ سفارش چگونه است؟

  پرداخت وجه به صورت 1-پرداخت در محل 2-پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی 3-واریز کارت به کارت امکان پذیر می باشد.

  • هزینه ارسال فرش ها چگونه است؟

  هزینه ارسال خرید های بالای 300 هزار تومان در تهران و بالای 500 هزار تومان در شهرستان ها رایگان می باشد در غیر این صورت هزینه ارسال برای تهران حداقل 20.000 تومان و برای شهرستان حداقل 10.000 و حداکثر 50.000 تومان خواهد بود.

  • چطور از سالم رسیدن کالا درب منزل اطمینان حاصل کنیم؟

  قالینو برای اطمینان از سالم بودن محصولات کلیه سفارشات را به صورت رایگان بیمه کرده و در صورت وجود عیب و نقص در فرش تحویل داده شده، قابل تعویض خواهد بود.

  • کیفیت محصولات شرکت قالینو چقدر است؟

  کلیه محصولات قالینو دارای گارانتی اصالت و سلامت کالا می باشند زیرا محصولات ماشینی قالینو از تولیدکنندگان سرشناس تهیه شده و محصولات دستبافت نیز دارای ثبت جهانی هستند.

  • خرید از شرکت قالینو چه مزیت قیمتی نسبت به سایر فروشگاه ها (حضوری و غیر حضوری) دارد؟

  کلیه محصولات قالینو به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه شده به همین دلیل خرید از قالینو نسبت به سایر فروشگاه ها (حضوری و غیر حضوری) مقرون به صرفه تر است.همچنین قالینو با ارسال لیست انتخابی (تست و پرو فرش در خانه) به صورت رایگان، بستر مناسبی را برای خریداران محترم فراهم آورده است

  • آیا امکان ویرایش اطلاعات کاربران وجود دارد؟

  بله، در پنل کاربری خود امکان ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت.

  • آیا می توان به اطلاعات خریدهای قبلی دسترسی پیدا کرد؟

  بله،ولی ابتدا باید به حساب کاربری خود وارد شوید.

  • ایا می توان در تمام ساعات شبانه روز سفارش خود را ثبت کرد؟

  بله،قالینو در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده دریافت لیست سفارشات و خرید شما می باشد.

  • آیا خرید دقیقا در ساعت مشخص شده ارسال خواهد شد؟

  تمام تلاش تیم قالینو ارسال در محدوده ساعتی مشخص شده می باشد ولی با این حال وجود شرایطی چون تکمیل موجودی انبار، ترافیک های شهری و شرایط ویژه دیگر امکان تغییر در ساعت ارسال را ایجاد خواهد کرد و محدوده انتخاب شده برای تحویل به صورت حدودی می باشد

  • آیا می توان از جانب شخص دیگری خرید نموده و آن را برای وی ارسال نمود؟

  بله،بعد از انتخاب محصول و ورود به حساب کاربری در مرحله مشخصات تکمیلی امکان افزودن آدرس جدید و ارسال محصول به آدرس جدید وجود دارد

  • آیا می توان از حساب کاربری خود خرید کرده و فاکتور بنام شخص حقوقی و یا شرکتی صادر گردد؟

  بله این امکان وجود دارد.

  • چگونه می توان از روند ارسال و وضعیت کنونی سفارش خود آگاه شد؟

  قالینو با ارسال پیام از طریق شماره پیامکی 10006989 و ایمیل رسمی مرحله به مرحله سفارش را به شما اطلاع می دهد.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان قالینو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام قالینو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info[at]ghalino.com اطلاع دهید.

  • آیا می توان کالای که در انبار موجود نیست را نیز سفارش داد؟

  بله،ولی به خاطر موجود نبودن کالا در انبار،تحویل سفارش طبیعتا طولانی تر می شود.

  • آیا امکان لغو سفارش و یا تغییر آن موجود است؟

  بله،ولی در صورت تایید نهایی می بایست با واحد پیگیری سفارشات تماس حاصل فرمایید.

  • آیا امکان لغو سفارش پس از تحویل وجود خواهد داشت؟

  بله،ولی در صورت لغو سفارش مبلغ هزینه پیک رفت و برگشت از مبلغ واریزی کسر و باقیمانده مبلغ عودت خواهد شد.

  • آیا نیاز است پس از ثبت سفارش با شرکت قالینو تماس گرفت؟

  خیر،بعد از ثبت سفارش کلیه مراحل تحویل کالا از طریق سامانه پیامکی 10006989 و ایمیل رسمی به خریداران محترم اطلاع رسانی می شود.در صورت نیاز کارشناسان قالینو با شما تماس خواهند گرفت.

  • آیا امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی وجود دارد؟

  بله،قالینو برای سهولت در خرید تمامی اقشار جامعه، ثبت سفارش تلفنی را مقدور کرده است.

  • آیا شرکت قالینو مسئولیت نصب کالاهایی که نیاز به نصب دارند(موکت) را هنگام تحویل آنها بر عهده می گیرد؟

  بله،در صورتی که خریداران نیاز به نصب کالایی داشته باشند،قالینو با استفاده از افراد مجرب اقدام به نصب کالا می کند.

  • آیا شرکت قالینو به آندسته از مشتریانی که در خرید و انجام سفارش نیاز به مشاوره دارند، در تصمیم گیری صحیح کمک می نماید؟

  بله،قالینو با بهره گیری از مشاوران کارآزموده تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت خریداران محترم به عمل می آورد.پس از تایید نهایی لیست سفارش، تست و پرو محصولات در منزل به همراه کارشناس طراح داخلی انجام خواهد شد و در تمامی مراحل میتوان از مشاوره طراح داخلی استفاده کرد.

  • روند اطلاع رسانی و عرضه محصولات ناموجود در سایت چگونه است؟

  از آنجایی که محصولات قالینو تولید داخل می باشند، قالینو برای عرضه محصولات در کمترین زمان ممکن اقدام خواهد کرد و محصولات ناموجود را در کمترین زمان ممکن تامین خواهد کرد و از طریق روش های درخواستی این مساله اطلاع رسانی خواهد شد.

  • آیا ممکن است کالای سفارش داده شده موجود نباشد؟

  کالای دارای قیمت با وضعیت "موجود" قابل سفارش می باشد و نیازی به گرفتن استعلام ندارد، مگر در شرایطی که این کالا "ناموجود" باشد.

  البته در شرایط استثنایی ممکن است کالای مدنظر در فرصت کوتاهی ناموجود شده و در سایت قالینو به روز نشده و در حالت ناموجود باشد که در چنین شرایطی استعلام نهایی موثر خواهد بود.

  • آیا پرداخت در محل واجد شرایط خاص و محدودیت هایی می شود؟

  بله،در صورت سفارش هایی با مبلغ بالا که امکان پرداخت نقدی وجود ندارد.که این قبیل موارد از طریق تماس تلفنی مرکز فروش قالینو به خریدار اعلام خواهد شد.

  • آیا ممکن است تحت شرایطی پرداخت اینترنتی دچار مشکل شده ولی مبلغ از حساب مشتری کم شود؟

  ممکن است در هنگام پرداخت سیستم بانکی دچار مشکل شود و پرداخت ناموفق انجام شود.در این حالت سیستم بانکی مغایرت‏‌ها را رفع کرده و پول را به صورت خودکار به حساب شما برمی گرداند. اگر تا 72 ساعت پول به حساب شما برگشت داده نشد، مراتب را به بانک عامل اطلاع دهید.

  • آیا می توان مبلغ سفارش را بطور اقساطی پرداخت نمود؟

  در حال حاضر خیر.با تمهیداتی که در قالینو در حال پیگیری می باشد این خدمت به زودی از طریق قرارداد های همکاری با سازمان ها عملی خواهد شد.

  • آیا پرداخت اینترنتی مبلغ در سایت قالینو امن است؟

   پرداخت اینترنتی از امنیت بالایی برخوردار است. با وجود این شما برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکات زیر را رعایت فرمایید:

    - با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر وب سایت خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می شود.

    - قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب سایت خود مطمئن شوید.

    - برای ورود اطلاعات کارت خود حتی الامکان از صفحه کلید مجازی استفاده کنید.

  • آیا همه محصولات شامل مهلت هفت روزه گارانتی تعویض می باشند؟

  بله

  • بروزرسانی قیمت محصولات در سایت قالینو چگونه است؟

  قالینو به طور مرتب و هر روز قیمت محصولات خود را به روز می کند.

  • آیا می توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

  بله،یکی از مراحل تکمیل سفارش کالا، تعیین روز و ساعت تحویل کالا توسط خریدار می باشد.

  • آیا قیمت خرید برای مشتریان دائمی، خریدهای تعداد بالا، و خرید های سازمانی متفاوت است؟

  بدیهی است که سیاست قالینو برای خریدهای کلی و تعداد بالا و خریدهای سازمانی متفاوت است،که این مورد از طریق ارتباط با واحد فروش قالینو اطلاع رسانی می شود.

  • آیا قیمت گذاری قالینو کمتر از قیمت موجود در بازار است؟

  شرکت قالینو تضمین می کند که محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارای ضمانتنامه کتبی اصالت و سلامت کالا، بدون پرزدهی و عدم تغییر رنگ پس از شستشو بوده و دارای بالاترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت در مقایسه با سایر فروشگاه های حضوری و غیر حضوری(با شرایط یکسان)در سراسر کشور می باشد.

  • آیا شرکت قالینو در تهران و شهرستان ها نمایندگی مجاز دارد؟

  قالینو در هیچ کدام از شهرستان ها نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش ندارد.کلیه خدمات فروش قالینو از طریق دفتر مرکزی تهران که آدرس آن در وب سایت درج شده است،انجام می پذیرد.لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی مراتب را جهت پیگیری قانونی از طریق ایمیل Info[at]ghalino.com به قالینو اطلاع دهید.

  • آیا حضور طراح داخلی و مشاور خرید در منزل مشتری هزینه دارد؟

  خیر،قالینو این قابلیت را برای سهولت در خرید کالا فراهم آورده است.

  • آیا حمل و تست 3 طرح متفاوت در منزل توسط شرکت قالینو برای مشتری هزینه دارد؟

  خیر،یکی از مزایای خرید از قالینو نسبت به سایر فروشگاه ها، ارسال لیست انتخابی (تست و پرو محصول در خانه)به صورت رایگان است.

  • پس از  تست و پرو در منزل رویه خرید به چه شکلی خواهد بود؟

  با شروع پروسه پرو لیست انتخابی در منزل شمارشگر 24 ساعته قالینو در حساب کاربری شما فعال خواهد شد و فرصت تصمیم گیری نهایی را خواهید داشت.در صورت خرید در پروسه 24 ساعته تخفیف 2 تا 5 درصدی از طرف قالینو دریافت خواهید کرد و امکان ثبت سفارش پرو لیست دیگر در منزل را خواهید داشت در غیر این صورت با اتمام مدت زمان، امکان خرید از قالینو وجود خواهد داشت و تا 30 روز امکان ثبت سفارش پرو لیست جدید برای کاربر وجود نخواهد داشت.

  • روش خرید یا سفارش موکت از قالینو به چه شکلی خواهد بود؟

  1. برای خرید موکت از قالینو کافیست اندازه مدنظر را به متراژ 1 متر مربع تبدیل نموده و خرید خود را نهایی کنید.لازم به ذکر است حداقل سفارش موکت نمدی و چاپی در سایت قالینو 75 متر مربع و برای موکت تافتینگ 36 متر مربع می باشد .برای مثال: خرید موکت 25*3 (75 متری) با انتخاب 75 عدد(با تایپ کردن عدد مدنظر در کادر) موکت 1*1 انجام خواهد شد.پس از پرداخت و ثبت نهایی سفارش کارشناسان قالینو برای تنظیم اندازه ها و آموزش نصب( یا ارسال کارشناس نصب) با شما تماس خواهند گرفت.

  2. برای سفارش موکت از طریق روش پرو لیست پس از ثبت خرید اولیه علی الحساب میتوان سه نوع موکت را انتخاب نمود، لیست انتخابی موکت ها در تمامی رنگ های طرح انتخاب شده به همراه کارشناس ارسال خواهد شد و در صورت انتخاب طرح دلخواه، اندازه فضای مورد نیاز گرفته شده و از طریق سبد خرید قالینو امکان تایید نهایی خرید علی الحساب وجود خواهد داشت. این خدمات به صورت رایگان برای کابران ویژه قالینو که حداقل میزان خرید پیش فاکتور آنها 75 متر می باشد انجام خواهد شد.

  • هزینه نصب موکت در قالینو به چه شکلی محاسبه می شود؟

  برای هر متر مربع نصب موکت وابسته به فضای مورد نظر و جنس موکت حداقل 4.500 تومان و حداکثر 8.500 تومان می باشد.

  برای نصب موکت بر حسب هر پله، 9.500 تومان خواهد بود.

  هزینه ملزومات نصب اعم از چسب، گیره و ... بر عهده سفارش دهنده می باشد.

  کلیه پروسه نصب توسط کارشناس متخصص قالینو انجام خواهد شد و به شکل استاندارد صورت می پذیرد.

  • قالی بن به چه شکلی قابل استفاده است؟

  پس از نهایی کردن خرید از قالینو میزان قالی بن مندرج هر محصول در حساب کاربری ذخیره شده و در حساب کاربری قابل تبدیل به گره فرش خواهد بود. پس از تکمیل گره ها، فرش معیار به عنوان هدیه دریافت خواهد شد.

  برای مثال فرش معیار دارای 10000 هزار گره می باشد و برای دریافت این فرش به عنوان هدیه نیاز به 10000 قالی بن از قالینو خواهد بود.

  • آیا قالی بن ها منقضی خواهند شد؟

  خیر، محدودیت زمانی برای قالی بن تعریف نشده است.

  سوالات مرتبط با خدمات دیگر قالینو

  • آیا قالیشویی هایی که شرکت از آنها استفاده می کنند معتبر و مجاز هستند؟

  بله،قالینو برای شستشوی قالی از قالیشویی های معتبر و سرشناسی که دارای مجوز و افراد مجرب در این حرفه می باشند،استفاده می نماید.زیرا سهل انگاری در این کار عواقب جبران ناپذیری به دنبال دارد.

  • آیا امکان فروش فرش به قالینو وجود خواهد داشت؟

  بله، کارشناسان قالینو در شرایط تعویض خرید فرش نو با کهنه با بررسی اقلام تصمیم گیری نهایی و قیمت گذاری را انجام خواهند داد.

  • چگونه شخص فروشنده از صحت قیمت فرشی که آن را به قالینو فروخته اطمینان حاصل کند؟

  قالینو با استفاده از کارشناسان با تجربه ای که در اختیار دارد فرش ها را قیمت گذاری می کند،همچنین فرش خریداری شده توسط قالینو،در فروشگاه اینترنتی قالینو به فروش می رسد.

  • آیا رنگ فرش سفارشی (با ابعاد خاص) با رنگ قابل مشاهده در تصویر سایت برابری می کند؟

  بله

  نکته نهایی: خرید یا سفارش از قالینو به معنی قبول کلیه شرایط و قوانین مندرج شده در سایت می باشد.

  قوانین مرتبط با حریم خصوصی

  قالینو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های قالینو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

  یادآوری می شود آدرس  ایمیل  و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

  بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس ‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، قالینو جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

  مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و قالینو تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

  همچنین قالینو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات، سرویس های ویژه، تخفیف ها یا جشنواره ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

  در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه قالینو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض می باشد.

  توجه داشته باشید که 10006989 شماره‌ای است که قالینو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. همچنین این شماره، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه قالینو را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد.

  همچنین ممکن است قالینو از طریق شماره 10006989 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، کد تخفیف ارسال کند.

  بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان قالینو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام قالینو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info[at]ghalino.com اطلاع دهید.

  قالینو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، قالینو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت قالینو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به قالینو اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

  باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

  مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه قالینو را از خود سلب میکند.قالینو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای قالینو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

  همچنین قالینو بدین وسیله به اطلاع کاربران می رساند که همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی قالینو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده، به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و قالینو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.

  قالینو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

  تضمین بهترین قیمت

  شرکت قالینو تضمین می کند که محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارای ضمانتنامه کتبی اصالت و سلامت کالا، بدون پرزدهی و عدم تغییر رنگ پس از شستشو بوده و دارای بالاترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت در مقایسه با سایر فروشگاه های حضوری و غیر حضوری در سراسر کشور می باشد. چنانچه پس از خرید از فروشگاه قالینو، فرش خریداری شده ی خود را با شرایط یکسان و با قیمت پایین تر از شرکت قالینو مشاهده نمودید می توانید از امکان "تضمین بهترین قیمت" استفاده نموده و در صورت تایید کارشناسان شرکت، مابه التفاوت آن به حساب شما واریز می گردد.

  شرایط:

  • نوع یکسان

  فرش ها می بایست از لحاظ ویژگی های فنی، جنس مواد اولیه، و نخ یکسان باشند.

  • ضمانتنامه اصل و یکسان

  از آنجاییکه نوع و خدمات ضمانتنامه های مختلف بر قیمت اجناس ضمانت شده تاثیرگذار است، از اینرو اقلام مورد مقایسه می بایست ضمانتنامه و خدمات پس از فروش یکسانی داشته باشند.

  • ضمانتنامه رسمی

  با توجه به رسمی و شرکتی بودن فاکتورهای فروش شرکت قالینو، فاکتور فروشگاه های حضوری و غیر حضوری (اینترنتی) مورد مقایسه نیز می بایست رسمی و دارای کد اقتصادی و 4% مالیات بر ارزش افزوده باشند.

  • فروشگاه ها و سایت های فروش اینترنتی مجاز

  مرجع مقایسه قیمت ها می بایست فروشگاه های مجاز و وب سایت های دارنده ی نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت باشند.

  • موجود بودن آنی فرش

  فرش مورد نظر می بایست در زمان ارائه درخواست به شرکت قالینو، در وب سایت فروش و یا فروشگاه مورد مقایسه برای فروش موجود و قابل خرید باشد.

  چه زمانی مشتری درخواست ارسال کند؟

  • درخواست "تضمین بهترین قیمت" توسط  مشتری می بایست حداکثر تا 72 ساعت پس از فاکتور شدن سفارش صورت گرفته و ارسال شود.
  • بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 48 روز کاری قابل انجام خواهد بود.
  • پس از ارسال استعلام و در صورت مشاهده قیمت محصول و تایید کارشناسان قالینو، مابه التفاوت قیمت پرداختی توسط مشتری و قیمت تایید شده به حساب مشتری واریز می گردد.
  • در صورت مشاهده تخلف و یا تلاش برای سوءاستفاده از طرح "تضمین بهترین قیمت" حق عدم پذیرش آن برای شرکت قالینو محفوظ است.
  • شرکت قالینو این اختیار را دارد تا در هر زمان و به تشخیص کارشناسان خود شرایط طرح فوق را تغییر داده و یا آن را متوقف نماید.

  ضمانت بازگشت کالا

  آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از مهمترین اهداف شرکت قالینو بوده است. در این راستا شرکت قالینو می کوشد تا هر یک از سفارشات را در شرایط مطلوب و مناسبی بدست مشتریان خود برساند. با این حال ممکن است مشتریان محترم پس از خرید به هر دلیلی اعلام نارضایتی نمایند. چنانچه مورد پیش آمده در چارچوب قوانین خدمات پس از فروش شرکت قالینو باشد که در ادامه به آن پرداخته شده است در اسرع وقت پیگیری و ترتیب اثر داده خواهد شد. با توجه به گستردگی کالاهای ارائه شده توسط شرکت، تمامی محصولات دارای ضمانتنامه کتبی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند.

  شرایط بازگرداندن فرش

  •  اگر فرش خریداری شده از نظر مشخصات و یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد.
  • وجود مغایرت باید حداکثر طی مدت زمان 24 ساعت پس از خرید کالا به واحدهای خدمات پس از فروش شرکت قالینو از طریق تلفن، ایمیل، و یا مراجعه حضوری به دفتر خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.
  • چنانچه مغایرت محصول ارسال شده بدون باز کردن بسته بندی قابل مشاهده باشد (مانند رنگ فرش و یا مشخصات درج شده روی آن) می بایست در شرایط اولیه خود باقی مانده و حتی الامکان از بسته بندی خارج نشود.
  • از آنجاییکه ارائه تصاویر فرش ها صرفاً جهت سهولت در انتخاب و کمک به خرید مشتری ست و چنانچه ممکن است در پاره ای از جزئیات با فرش اصلی تفاوت هایی داشته باشد، از اینرو به استناد آنها نمی توان اعلان مغایرت نمود. ملاک مغایرت مشخصات کالا، مشخصات درج شده در وب سایت قالینو می باشد.
  • چنانچه تشخیص مغایرت کالا فقط با باز شدن بسته بندی کالا میسر است لازم است بسته بندی کالا و همچنین برچسب های روی فرش نگهداری شده و از دور ریختن آنها جداً خودداری شود.
  • استفاده از این نوع خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول تنها در بسته بندی قالینو به شرکت بازگردانده شود.
  • چنانچه در حین حمل و نقل، آسیب دیدگی در فرش ایجاد شود شامل خدمات بازگرداندن کالا می شود.
  • آسیب دیدگی محصول می بایست ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به دفاتر خدمات پس از فروش شرکت قالینو اطلاع داده شود.
  • در صورت بروز هرگونه خسارت در حین حمل و تحویل کالا، جبران تمامی خسارات بر عهده حمل و نقل شرکت قالینو می باشد.
  • چنانچه آسیب محصول در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نموده و محصول جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت قالینو بازگردانده می شود.
  • پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتیکه کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و از نظر کارشناسان بی نقص اعلام شود، فرش مورد نظر برای مشتری ارسال می گردد. در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای سالم و بودن ایراد، کالای مذبور بمدت 7 روز بصورت امانت نزد شرکت قالینو و در واحد خدمات پس از فروش باقی خواهد ماند. با انقضای این مهلت، شرکت قالینو در قبال حفظ سلامت کالا، زیان های وارد شده بر آن و یا مفقودی کالا هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

  چنانچه محصول ارسال شده دارای ایراد کارخانه ای باشد:

  • فرش بازگشتی نباید به اصطلاح پاخورده باشد. در غیر اینصورت قابل تعویض نیست.
  • فرش بازگشتی نباید در مکان های خاکی و یا کثیف پهن شده باشد. فرش می بایست فاقد لکه بوده و شستشو نشده باشد.
  • آسیب های ناشی از حمل و نقل می بایست ظرف مدت زمان 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش، به خدمات پس از فروش شرکت قالینو اطلاع داده شود. کالای ارسال شده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل و نقل، کلیه متعلقات، و فاکتور فروش به واحد خدمات پس از فروش ارسال گردد.
  طراحی وب سایت