logo

ویژگی های خرید از قالینو:

با قالینو لذت خرید فرش را به شکلی نو تجربه کنید. پنج ویژگی کلی خرید از قالینو :

امنیت خرید:

قالینو بستری را فراهم کرده که بتوانید با حفظ کامل حریم شخصی به ثبت سفارش و خرید بپردازید.تمامی اطلاعات حیاتی کاربران به صورت رمز شده در سیستم ثبت شده و قابل دسترس نخواهد بود و همچنین وبسایت قالینو دارای تمامی نماد های اعتماد و کسب و کار مورد اطمینان در کشور می باشد.

 

بازگشت کالا:

ممکن است مشتریان محترم پس از خرید به هر دلیلی اعلام نارضایتی نمایند. چنانچه مورد پیش آمده در چارچوب قوانین خدمات پس از فروش شرکت قالینو باشد در اسرع وقت پیگیری و ترتیب اثر داده خواهد شد.

 

انتخاب در منزل:

قالینو برای کاربران خود «تجربه‌ ای خاص و نوین یک خرید اینترنتی» را برای اولین بار در کشور امکان پذیر نموده است و آن تعیین لیست سفارش توسط مشتری و انتخاب فرش پس از پرو در منزل می باشد.این خدمت شامل هزینه نخواهد بود و رایگان است.رویه پرو فرش در منزل در صفحه اختصاصی پرو فرش قالینو شرح داده شده است.

 

تضمین اصالت:

قالینو تمامی محصولات را از معتبرترین برندها با بهترین کیفیت انتخاب کرده و اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت قالینو توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند.

 

تضمین قیمت:

اگر پس از خرید از قالینو، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، اختلاف قیمت آن را به طور کامل دریافت کنید. لازم به ذکر است، از آنجا که کالاهای گروه فرش دستباف منحصر به فرد هستند، مشمول این طرح نمی‌شوند. 

 

سوالات خود را از طریق لینک های زیر برطرف کنید.

ارتباط با کارشناسان قالینو

قوانین و رویه فروش قالینو