اینجا فرش را رایگان می دهند

اگر میخواهید فرشی که خرید کرده اید رایگان شود5 نفر را معرفی کنید که حداقل به اندازه شما خرید کنند

قالینو به عنوان اولین فروشگاه در کشور اقدام به فروش با سبکی نوین در زمینه فرش، موکت و کف پوش نموده که نوآورانه ترین روش بازاریابی وابسته با هدف ارائه فرش رایگان به کاربران را راه اندازی کرده است.

یا اول معرفی کنید و بعد فرش رایگان دریافت کنید
و بعد فرش رایگان دریافت کنید

چگونه معرفی کنیم؟

جهت مشاهده قالینو کارت خود کلیک کنید

سؤالات متداول

با معرفی قالینو به دوستان و آشنایان خودتون و دعوت اونها به خرید از قالینو با کد معرف شما، موجودی قالینو کارت شما افزایش پیدا میکنه و میتونید اقدام به خرید به صورت رایگان کنید.
با ثبت نام در قالینو، شما یک قالینو کارت اختصاصی 16 رقمی میگیرید.فقط لازمه هر کدوم از دوستان یا آشنایانتون که قصد خرید فرش یا موکت دارن از کد معرفی 16 رقمی شما در مرحله آخر خرید استفاده کنن.
در جواب این سوال یه مثال میزنم: اگر شما یک خرید 1 میلیون تومانی در قالینو انجام بدید و پس از اون شخصی رو معرفی کنید که خرید 1 میلیون تومانی انجام بده شما 10 درصد تخفیف میگیرید.با معرفی شخص دوم 20 درصد، شخص سوم 30 درصد، شخص چهارم 40 درصد و در نهایت با معرفی شخص پنجم 100 درصد تخفیف میگیرید و فرش شما رایگان خواهد شد.
مجموع خرید افرادی که معرفی میکنید به قالینو کارت شما اضافه میشه و در نهایت درصد مشخص شده از مجموع مبالغ به کیف پول شما انتقال پیدا میکنه.
در این حالت به هر میزان که معرفی کرده باشید تخفیف میگیرید.تخفیف از 10 تا 100 درصد به نسبت مبلغ خرید توسط افراد معرفی شده شما محاسبه و برای شما واریز خواهد شد.
این مساله رو با مثال توضیح میدم: اگر شما یک خرید 1 میلیون تومانی انجام بدید و پس از اون شخصی رو معرفی کنید که 5 میلیون تومان از قالینو خرید کنه فرش شما رایگان میشه.در حقیقت مجموع مبالغ اهمیت داره نه صرفاً تعداد افراد.
خیر، هیچ محدودیتی برای زمان و مکان وجود نداره.
بله، به هر شخصی که با کد معرف شما خرید کنه حداقل 3 درصد تخفیف تعلق میگیره.
با انصراف از خرید هر یک از افراد مبلغ اون خرید از قالینو کارت شما کسر خواهد شد.
با معرفی بیشتر می تونید مبلغ کیف پول خودتون رو افزایش بدید و در صورت تمایل فرش های دیگه ای رو رایگان دریافت کنید یا اینکه درخواست برداشت وجه نقد از کیف پول بدید.
بله می تونید افرادی که قصد خرید فرش رو دارن به قالینو معرفی کنید و پس از افزایش مبلغ کیف پول خودتون به اندازه فرش دلخواه، اون فرش رو به رایگان تحویل بگیرید.
بله، با درخواست از طریق منوی کیف پول در پنل کاربری می تونید مبلغ کیف پول رو به صورت نقدی دریافت کنید.حداقل مبلغ قابل برداشت 1 میلیون تومان است.
با پشتیبان های قالینو تماس بگیرید یا از صفحه تماس با ما سوالتون رو مطرح کنید.09999872021 --- 09999862021 ---- 02122734698