logo

موکت اتاق کودک

موکت اتاق کودک

همانطور که می دانید کفپوش اتاق کودک یکی از مهم ترین عوامل در حفظ بهداشت و سلامت کودک بشمار می آید. از اینرو برای انتخاب کفپوش مناسب برای اتاق کودک می بایست نکات متعددی را در نظر داشت. از آنجاییکه همه والدین ترجیح می دهند کودکشان در  فضایی امن و راحت به بازی و استراحت بپردازد از اینرو بهترین انتخاب برای به حداقل رساندن آسیب کودکان استفاده از موکت در اتاق کودک می باشد. موکت اتاق کودک باید به گونه ای باشد تا حداکثر میزان نرمی و لطافت را دارا بوده و صدمات ناشی از زمین خوردن کودکان را به حداقل برساند. اکثر والدین در انتخاب موکت اتاق فرزندشان موکت های تافتینگ را در اولویت قرار می دهند. موکت های تافتینگ و یا همان پرزبلند بر خلاف موکت های نمدی دارای خواص ارتجاعی زیادی بوده که نرمی و لطافت بیشتری را نسبت به سایر موکت ها ارائه می کنند. به همین جهت اینجا به معرفی چندین نمونه موکت تافتینگ اتاق کودک پرداخته ایم.

خرید موکت ظریف مصور طرح مینیون 

موکت ظریف مصور دارای طرح های کودکانه ی بسیاری ست که  یکی از پرطرفدارترین آنها موکت مینیون ظریف مصور است. برای کودکان یکی از جالب ترین بخش های اتاقشان داشتن موکتی به نقشِ کارتون دلخواهشان است. موکت مینیون دارای طرح و نقشی جذابی بوده و رنگبندی زنده ای دارد.

جنس موکت ظریف مصور طرح مینیون:

موکت مینیون از نمونه موکت های تافتینگ شرکت ظریف مصور است و جنس نخ آن پلی پروپیلن است. این جنس دارای مقاومت و استحکام بالایی در برابر رفت و آمد و مقاوم در برابر فرسایش است. لازم به ذکر لاست جنس نخ بکار رفته در موکت اتاق کودک ظریف مصور ضد حساسیت و فاقد پرزدهی می باشد.  این موکت رنگ ثابت بوده و در شستشو دچار تغییر رنگ و حجم نخواهد شد. همچنین موکت تافتینگ مینیون دو لایه بوده و دارای لایه ی زیرین نمدی به منظور جلوگیری از عبور گرما، سرما، آلودگی و صدا می باشد.

رنگ موکت ظریف مصور طرح مینیون:

موکت مینیون در دو رنگ زمینه ی آبی و صورتی بافته می شود که عموماً رنگ آبی آن در اتاق پسرانه و رنگ صورتی آن در اتاق دخترانه مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است.

نظر خود را در مورد این مقاله ثبت کنید

نظری یافت نشد.