logo

معرفی برترین های پالاز موکت

 خرید پالاز موکت  طرح صنوبر:

موکت صنوبر در دسته ی موکت های تافتینگ پالاز موکت بوده و بافت آن از نوع کات پایل چاپی می باشد. جنس نخ موکت از پلی آمید 100% است.از اینرو نخ های 12 میلیمتری تافته شده ی موکت، بافتی بسیار نرم دارند و حس دلپذیری در هر گام  القا می کنند. اندازه ی گِیجِ نخ ها از هم 10/1 می باشد که این امر نشانگر تراکم بالای نخ ها در واحد عرض است. عرض موکت 3 متر بوده و وزن کل (گرم بر مترمربع) آن 2100 گرم می باشد. 

جنس موکت صنوبر:

نکته ی قابل توجه در اکثر موکت های پالاز و طرح صنوبر اینست که از دو لایه ی مقاوم تشکیل می شود. لایه ی رویی و ابتدایی آن از جنس کنفی بوده که نخ های موکت مستقیماً بر روی آن تافته می شود و لایه ای قطور نمدی به زیر آن چسبیده می شود. تراکم بالای بافت این موکت و وجود لایه ی نمدی زیرین باعث می شود که موکت پالاز طرح صنوبر عایق قوی در برابر صدا، گرما، و رطوبت می باشد.

رنگ موکت صنوبر:

موکت صنوبر یکی از جذاب ترین طرح و رنگ را در میان موکت های تافتینگ داراست. این موکت کات پایل چاپی دارای رنگ های بی نظیر و زنده ایست که هر کدام از رنگ های سرخابی، کرم، سبز آبی، سبز سدری، قهوه ای، گردویی، سرمه ای، و نارنجی مسی با شاخه های تیره ی درخت صنوبر زیبایی دو چندانی را به این طرح خاص و بی نظیر بخشیده است. تنوع رنگ های موکت صنوبر به گونه ایست که می توانید این موکت را با دکوراسیون هایی با تم رنگی گوناگون سِت کنید. نرمی و لطافتِ  بافت، جنس مرغوب ِ نخ، تراکم بالای نخ ها، طرح و نقش خاص و رنگ های بی نظیر، موکت صنوبر را در زمره ی موکت های لوکس و مجلل قرار می دهد که به تنهایی نقش بسزایی در زیباسازی فضا دارد. تمام مشخصات مذکور باعث بالاتر بودنِ قیمت موکت صنوبر در میان سایر موکت های تافتینگ پالاز موکت می باشد.

خرید پالاز موکت طرح الماس:

موکت الماس از سری موکت های تافتینگ و پرزبلندِ پالاز موکت است. این موکت با ظاهری ساده و شیک می تواند گرمابخش فضاهای مختلفی باشد. جنس نخ این موکت از جنس پلی آمید 100% بوده ضخامت 20 میلیمتریِ نخ خاب موکت حس بی نظیری از لطافت و نرمی را انتقال می دهد. پرزهای بلند این موکت سطحی بی نهایت صاف و لطیف را ارائه می دهد که برای اتاق خواب کودک بسیار مناسب و ودلچسب است. از اینرو دیگر نگران زمین خوردن گاه و بی گاه فرزند دلبند خود نباشید زیرا جنس نرم و پرزهای بلند موکت الماس مانند تشکی پنبه ای زیر پای کودک شماست.

جنس موکت الماس:

موکت الماس مانند سایر موکت های پالاز دارای نخ مرغوب و نوع بافت بی نظیری ست. جنس نخ خاب این محصول پلی آمید 100% است. جنس پلی آمید ضد حساسیت، ضد لک و آلودگی، دارای انعطاف پذیری بالا و مقاوم در برابر تغییر رنگ در برابر نور خورشید و مستحکم در مقابل کوفتگی ناشی از وزن وسایل سنگین است. گِیج نخ های این موکت 28/5 بوده و با کشیدن دست بر روی سطح موکت و با فرو رفتن انگشتانتان در لابه لای نخ های لطیف آن به تراکم بالای بافت این موکت پی خواهید برد. این موکت از سه لایه ی نخ خاب، لایه ی کنفی، و زیره ی نمدی درست شده است. وجود لایه ی نمدی زیر موکت عایق گرما، رطوبت، صدا و آلودگی ست. موکت الماس حالتی بسیار نرم و ارتجاعی دارد و براحتی قابل خم شدن است.

رنگ موکت الماس:

موکت الماس دارای طیف رنگی پرطرفداریست. این نوع از پالاز موکت پرزبلند دارای رنگ های خنثیِ کرم، قهوه ای، نسکافه ای، مسی پررنگ، صورتی و مشکی بافته شده است که بیشترین هماهنگی را با اکثر دکوراسیون ها دارند. بدلیل نخ مرغوب بکار رفته در موکت های پالاز تمامی این موکت ها رنگ ثابت بوده و تحت تاثیر نور خورشید قرار نمی گیرد و با گذشتِ زمان دچار رنگ پریدگی و تغییر رنگ نخواهند شد.

طرح الماس پالاز موکت در طبقه ی موکت های پرزبلند قرار دارد که بدلیل بافت و سطح بسیار نرم و لطیف آن برای اتاق نوزاد، کودک ، و نوجوان بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد.

خرید پالاز موکت طرح شبنم:

موکت شبنم از طبقه ی موکت های تافتینگ پالاز موکت است. این موکت پرزبلند از جنس پلی پروپیلن 100%بوده و نوع بافت آن لوپ پایل می باشد. این موکت با طراحی خاص و تنوع رنگی فراوانی که دارد باب طبع هر نوع سلیقه ایست. موکت شبنم نیز مانند سایر موکت های پالاز از نخ مرغوب و بافت با کیفیتی تهیه می شود که می توان از هر جهت نسبت به خرید آن مطمئن بود. نخ پلی پروپیلن ضد حساسیت، ضدلک و دارای انعطاف پذیری بالایی ست و برای کاربری خانگی بسیار مناسب است. در مقابله اشعه آفتاب مقاوم بوده و به سادگی تغییر رنگ نمی دهد.از آنجاییکه هر نوع از موکت برای کاربرد ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند و با اینکه  اکثر موکت های تافتینگ برای اتاق کودک  و نوجوان مورد استفاده قرار می گیرند با اینحال موکت شبنم با تنوع رنگی بالا و طراحی خاصی که دارد برای انواع اتاق های مختلف مناسب است.

جنس موکت شبنم:

جنس نخ خاب بکار رفته در موکت شبنم پلی پرپیلن است که پس از پشم و پلی آمید در زمره ی بهترین الیاف در بافت موکت می باشد. موکت های پلی پروپیلن برای فضاهایی از منزل با میزان رفت وآمد متوسط مناسب بوده و تغییر حالت نمی دهد. ضخامت نخ خاب موکت شبنم 12میلیمتر است که از دو لایه ی کنفی و لایه زیرین نمدی تشکیل شده است. این لایه ی نمدی مانع از عبور صدا، گرما و رطوبت است و کفپوشی صاف و یکدست را همراه با ترکیب رنگی متفاوت ارائه میکند. موکت شبنم بدلیل نوع بافت لوپ پایلی که داردنسبت به سایر موکت های تافتینگ دارای سطحی زبرتر است. از مزایای موکت های لوپ پایل در اینست که ذرات خوراکی و خاک در لا به لای پرزهای گره خورده ی آن گیر نمی کند و براحتی قابل تمیز شده است. پرزهای های آن به هم ریخته نمی شود و همیشه ظاهری یکسان دارند. گِیج نخ های این موکت 32/5 است که نشان از تراکم بالا در قرارگیری نخ های این موکت دارد.

رنگ موکت شبنم:

یکی از جنبه های متفاوت موکت شبنم تنوع و ترکیب رنگی ِ بی نظیر آنست. رنگ های این محصول به شکل تک رنگ نیستند بلکه با رنگ های متفاوتی ترکیب می شوند. این موکت شامل 14 ترکیب رنگی بسیار متفاوت است.رنگ های (کرم، قهوه ای روشن، سفید)، (قهوه ای روشن، مسی، صورتی کالباسی)، (قهوه ای پررنگ، سفید)،(قهوه ای پررنگ، قهوه ای کمرنگ،سفید)، (طلایی، مشکی، سفید)، (سفید، کرم، نسکافه ای)، (شکلاتی، کرم، سفید)،(مشکی، سفید، آبی)،(صورتی، آبی، سفید)، (مشکی، صورتی پررنگ، سفید)،(مشکی، قرمز)، (قهوه ای روشن، تیره، طلایی)،(سفید، مشکی)،(طلایی، قهوه ای، نارنجی مسی) کلکسیون موکت های شبنم را به نوعی مزین نموده اند که هارمونی چشم نوازی از گره ها ی رنگی در هر فضایی ایجاد می کند. موکت شبنم از مدل های موکت لوکس بشمار می رود که  برای دکوراسیون های شیک و منحصربفرد طراحی شده است.

خرید پالاز موکت طرح پونه:

موکت پونه یکی دیگر از انواعِ تافتینگ پالاز موکت است. این موکت پرز بلند از ترکیب جنس پلی استر و پلی پروپیلن بافته می شود. نوع بافت این موکت لوپ پایل بوده و برای مصارف خانگی و یا ادارات مناسب است. ضخامت نخ خاب این موکت 12 میلیمتیر است. رنگ های زیبا و خنثی دارد و قابلیت تطبیق با محیط آن بسیار بالاست. بدلیل وجود پلی استر در بافت موکت پونه نرمی و لطافت ویژه ای دارد. همچنین پلی استرِ موجود در این موکت باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت، پوسیدگی، فرسودگی و نفوذ حشرات نیز می شود.

جنس موکت پونه:

الیاف بکاررفته در بافت موکت پونه پلی استر و پلی پروپیلن است. ضخامت نخ خاب آن 12 میلیمتر بوده که این میزان از حجم الیاف باعث ایجاد نرمی و سبکیِ گام ها خواهد شد. این موکت از دو لایه تشکیل می شود. لایه ی اول کنفی و ضد آب بوده و لایه ی دوم نمدی ست که عایق اصلی برای صدا، گرما، رطوبت و آلودگی ست. الیاف این موکت ضد حساسیت بوده و فاقد پرزدهی می باشد. گیِج نخ های این موکت 10/1 است که نمایانگر تراکم بسیار بالای این موکت است. این بدان معنی ست که با خیال راحت می توانید از این موکت در محل کارتان استفاده کنید زیرا به هیچ وجه آلودگی در میان نخ های آن نفوذ نکرده و با جاروکشیدن ساده مانند روز اول تمیز و براق خواهد شد.از آنجاییکه نوع بافت این موکت لوپ پایل می باشد از اینرو با لمس سطح موکت انگشتانتان لابه لای الیاف گره خورده ی آن فرو نخواهد رفت به همین جهت برای محیط های کاری که محل عبور و مرور با کفش است مناسب خواهد بود. از دیگر مزایای موکت بافتِ لوپ پایل در اینست که براحتی تمیز می شود و گرد و خاک و آلودگی در میان نخ های پرزبلند آن باقی نمی ماند.

رنگ موکت پونه:

همانطور که گفته شد موکت پونه دارای رنگبندی متفاوت و خنثی ایست که در برخی از آنها تک رنگ و در برخی دیگر نشانه هایی از ترکیب یک و یا چند رنگ دیده می شود.رنگ های موکت پونه عبارتند از: (کرم با رگه های قهوه ای)، نسکافه ای با رگه های سفید و قهوه ای،(بژ با رگه های قهوه ای و سفید)، گردویی، (شکلاتی با رگه های بژ)، (زرشکی، قرمز، مشکی)، (خاکستری، سفید، مشکی)، (سبز زیتونی، مشکی، فسفری)،(یاسی، سفید)،(سرمه ای، آبی روشن) است.

رنگبندی کامل این موکت و با وجود رنگهای خنثی که در آنست مناسب فضاهای اداری و یا اتاق هایی از منزل با رنگ چیدمان مشابه است.

خرید پالاز موکت طرح پامچال:

موکت پامچال از سری موکت های تافتینگ پالاز موکت است. این موکت از جنس پلی آمید بوده و پرزبلند است و با طراحی ساده و بسیار شیکی که دارد مناسب محل کار و همچنین اتاق های گوناگون در منزل می باشد. ضخامت نخ خاب موکت 12 میلیمتر بوده و نوع بافت آن لوپ پایل است. ضخامت بالای نخ ها و همچنین درشت بافت بودن آنها حس بی نظیری از گرمی و لطافت را به پاهایتان عرضه می کند.

جنس موکت پامچال:

جنس موکت پامچال پلی پروپیلن 100% بوده که این جنس برای مصارف خانگی در اتاق های پر رفت و آمد و همچنین ادارات و شرکت ها با رفت و آمد متوسط مناسب است. از آنجاییکه نوع بافت این محصول لوپ پایل بوده که از گره های درشت با تراکم بسیار زیاد کنار هم قرار گرفته اند از اینرو آلودگی، گرد و غبار، پرز و مو را بخود جذب نمی کند و با یکبار جاروکشیدن مثل روز اول براق و تمیز خواهد شد. گِیج نخ های موکت پامچال 16/5 است که نمایانگر تراکم بسیار بالای گره های نخ خاب در کنار یکدیگر است. این موکت از دولایه تشکیل شده است. لایه اول که نخ های خاب بر روی آن گره خورده اند ضد آب بوده و مانع از عبور رطوبت و سرماست و لایه ی زیرین آن نمدی ست که عایق قوی گرما، صدا و رطوبت است همچنین  باعث لطافت بیشتر موکت در هر قدم خواهد شد. الیاف این موکت فاقد پرزدهی می باشد که نوع بافت آن به گونه ایست که سطحی سفت تر از موکت های کات پایل دارد. با اینحال قابلیت ارتجاعی این موکت بالاست و به راحتی قابل خم شدن است.

رنگ موکت پامچال:

موکت پامچال نیز مانند سایر موکت های لوپ پایل پالاز دارای رنگبندی ترکیبی بسیار زیباییست. از جمله ترکیب رنگی این محصول عبارتند از (بژ و رگه های سفید)،(سفید و رگه های کرم)،سفید روشن، (آبی فیروزه ای با رگه های سفید)،(صورتی کالباسی، صورتی کمرنگ، رگه های سفید)،(نقره ای، بژ و سفید) است. این رنگ های زیبا و خیره کننده به ندرت در بافت موکت مورد استفاده قرار می گیرند از اینرو آنهایی که بدنبال تم رنگیِ خاصی برای ایجاد یک فضای ایده آل در دکوراسیون منحصربه فرد خود هستند می توانند از میان رنگ های ویژه ی پالاز موکت طرح پامچال رنگ مورد نظر خود را بیایند.

 

خرید پالاز موکت طرح پامچال A:

موکت پامچال A خصوصیات یکسانی با طرح پامچال پالاز موکت دارد. تنها تفاوت آنها در اینست که موکت پامچال A از 70 درصد اکریلیک و 30 درصد پلی پروپیلن است. نوع بافت آن لوپ پایل بوده و دارای عرض 3 متر است. این موکت دو لایه بوده و لایه ی زیرین نمدی آن عایق گرما، صدا و رطوبت است. گیج نخ های این موکت 16/5 است و این بدان معناست که تراکم گره های این موکت بسیار بال بوده و همین امر باعث می شود که آلودگی و کثیفی وارد شیارهای موکت نشده و با جاروی هفتگی براحتی تمیز خواهد شد. موکت پامچال A دارای دو نمونه رنگ ترکیبی (بژ، رگه های سفید)،(قهوه ای کمرنگ، سفید) می باشد.

خرید پالاز موکت طرح دریا:

موکت دریا در دسته ی تافتینگ پالاز موکت قرار دارد. این موکت با طرحی زیبا و وجود رگه های رنگی برای اتاق خواب نوجوان، جوان، اتاق زوج و اتاق مهمان مناسب است.موکت دریا همچون سایر موکت های تافتینگ پالاز موکت دارای سطحی نرم و لطیف بوده که باعث گرمی فضای اتاق خواهد شد.ضخامت این موکت دولایه حدود 12 میلی متر است و باعث نرمی و راحتیِ کف منزل خواهد شد. این ویژگی موکت دریا باعث می شود که مناسب ترین انتخاب برای اتاق کهنسالان باشد چرا که نرمی و لطافت سطح آن مانع از آسیب دیدگی سالمندان عزیز در اثر زمین خوردن های احتمالی خواهد شد. موکت دریا با توجه به ویژگی های مثبت فراوانی که دارد نظر طرفداران بسیاری را بخود جلب نموده است.

جنس موکت دریا:

همانطور که گفته شد موکت دریا در زمره ی مومت های پرزبلند پالاز موکت قرار دارد. جنس نخ موکت دریا از جنس پلی آمید 100% است که از اینرو موکتی بسیار مقاوم بای محیط های پر رفت و آمد مانند محیط های کاری شرکت ها، ادارات، موسسات، آموزشگاه ها و ...است. همچنین موکت دریا برای استفاده  در اتاق هایی از منزل که امکان تردد فراوانی در آن وجود دارد نیز توصیه می شود.نوع بافت این محصول از نوع کات پایل چاپی ست. عرض موکت بطور استاندارد 3متر بوده و دارای یک لایه زیرین نمدی ست. وجود لایه ی نمدی باعث می شود که این محصول عایق صدا، گرما، و مانع از انتقال گرد و غبار در فضا می شود. اندازه ی گِیج نخ ها از هم 8/1 است که نشانگر تراکم بالای نخ ها در یک متر مربع است. از آنجاییکه نوع بافت این محصول از نوع کات پایل چاپی ست از اینرو کفپوشی بسیار نرم و لطیف بوده و با توجه به جنس پلی آمید آن قابلیت ارتجاعی بالای دارد و براحتی قابل خم شدن است. جنس این موکت ضدحساسیت بوده و فاقد پرزدهی می باشد.

رنگ موکت دریا:

موکت دریا با رنگبندی متنوع و وجود رنگ های زنده  قابلیت ست شدن با اکثر چیدمان های داخلی را دارد. موکت دریا دارای رنگ هایی از قبیل: کرم، قهوه ای، گردویی، شکلاتی، صورتی، قرمز مسی، و سرمه ای ست. وجود رنگبندی متفاوتی که در موکت دریا وجود دارد مناسب ترین گزینه برای اتاق نوجوان و جوان با تم های دخترانه و پسرانه است.

 خرید پالاز موکت طرح هاله:

موکت هاله از طبقه ی موکت های پرزبلند پالاز موکت است. طراحی ساده و شکیل این موکت تافتینگ جلوه ای بسیار شیک و جذاب به محیط کار و یا منزلتان خواهد بخشید. می توان گفت موکت هاله همچون سایر موکت های تافتینگ پالاز با جنس نخ مرغوب و نوع بافت دقیقی که دارد مناسب ترین گزینه برای افراد سخت پسند است.

جنس موکت هاله:

جنس نخ موکت پرزبلند هاله پلی آمید 100% است که می توان گفت یکی از مرغوب ترین نخ ها در بافت موکت بشمار می آید. نخ پلی آمید ضدحساسیت و ضد آلودگی بوده و برای فضاهای پر رفت و آمد مناسب ترین نوع موکت است. نوع بافت این محصول از نوع کات پایل چاپی ست و گِیج نخ های آن 8/1 است که نمایانگر متراکم بودن نخ های این موکت در یک متر مربع است. موکت های کات پایل کفپوشی نرم و بسیار لطیف را ارائه می کنند که علاوه بر اتاق بزرگسالان،  برای اتاق کودک و نوجوان نیز مناسب است. ضخامت این موکت 12 میلی متر است که از دولایه تشکیل می شود. لایه ی بالایی و اصلی آن که نخ های موکت بر روی آن تافته شده و لایه ی زیرین که جنسی نمدی دارد و عایق صدا، گرما، آلودگی و انتقال گرد و غبار است. 

نظر خود را در مورد این مقاله ثبت کنید

نظری یافت نشد.