logo

معرفی برترین های موکت ظریف مصور

معرفی برترین های موکت ظریف مصور

خرید موکت ظریف مصور:

شرکت تولیدی صنعتی ظریف مصور از سال 1363 فعالیت خود را آغاز نموده و یکی از برترین تولیدکنندگان موکت با کیفیت و مواد مصرفی درجه عالی ست. بدلیل دارا بودن درجه ی کیفی بالا و تولید محصولات درجه یک موفق به مسب جایزه بین المللی کیفیت پاریس در سال 1998 میلادی گشت. همچنین دارای نشان گواهینامه ی ISO 9001 و ISO TS نیز می باشد. امروزه خرید موکت ظریف مصور یکی از اولین انتخاب ها برای موکت کردن خانه به حساب می آید. خرید اینترنتی موکت ظریف مصور دغدغه ایست که بسیاری از مشتریان را دچار کرده است. قیمت موکت ظریف مصور در بازار مانند سایر برندها ممکن است گاهی شناور باشد با اینحال تضمین مناسبترین قیمت و به صرفه ترین خرید را قالینو به مشتریان خود ارائه می دهد. موکت ظریف مصور از آندسته از شرکت هایی ست که دارای تنوع بیشماری از محصولات است. موکت اتاق کودک، موکت اتاق نوجوان، موکت دخترانه، موکت پسرانه، موکت جوان و همچنین موکت اتاق پذیرایی از جمله محصولات متنوع این شرکت محسوب می شوند. همچنین می توان گفت یکی دیگر از مزایای موکت های این شرکت اینست که با وجود گوناگونی فراوانی که در محصولات خود دارد قیمت موکت ظریف مصور به نسبت کیفیت درجه عالی که دارند دارای قیمتی مناسب و مقرون به صرفه می باشند.

خرید موکت ظریف مصور طرح توسکا (طرح پارکت):

یکی از پرطرفدارترین مدل ها، طرح توسکا از برند ظریف مصور است که به دلیل شباهتی که به کفپوش چوبی دارد در بازار به موکت پارکت ظریف مصور نیز مشهور است. این موکت نمدی چاپی با طراحی ویژه ای که دارد علاوه بر سادگی باعث زیباسازی و همچنین یکدست کردن فضای منزل نیز خواهد شد. بدلیل دارا بودن طراحی ساده و شکیل، این موکت قابلیت ست شدن با اغلب فضاهای منزل را دارد.

جنس موکت ظریف مصورطرح توسکا:

موکت ظریف مصور طرح پارکت دارای جنسی نمدی بوده و ظاهری نسبتاً نرم و راحت دارد. این موکت تکه لایه ی زیرچسب شده است. ضخامت موکت توسکا پنج میلیمتر است. جنس نمدی آن پرز و مو را بخود جذب نمی کند و به راحتی قابل جاروکشیدن است. جنس نخ موکت توسکا پلی پروپیلن است از اینرو دارای مقاومت و استحکام خوبی در برابر گرما و رطوبت بوده و علاوه بر آن ضد حساسیت و آلودگی نیز می باشد.

رنگ موکت ظریف مصور طرح  توسکا:

موکت ظریف مصور طرح توسکا دارای رنگبندی چشم نوازی نیز می باشد. از جمله رنگ های این محصول می توان به کرم، قهوه ای، مسی، شکلاتی اشاره کرد که هر یک از این رنگ های خنثی قابلیت تطبیق این موکت را با هر نوع دکوراسیونی امکان پذیر می سازد.

قیمت موکت ظریف مصور طرح توسکا در سایت قالینو تضمین مناسب ترین قیمت بازار و ارائه خدمات نصب رایگان برای خرید های بالای پنجاه متر را دارد.

 

خرید موکت ظریف مصور طرح رادین:

موکت رادین ظریف مصور نمونه ای دیگر از موکت های نمدی درجه یک است که امروزه در بازار طرفداران بسیاری دارد. موکت رادین دارای طرح و نقش زیبایی با طرح برگ های نارنجی در رنگ های زمینه ی کرم، قهوه ای، نسکافه ای، و مسی ست که با وجود رنگ های خنثی با طیف وسیعی از رنگ های چیدمان قابلیت ست شدن دارد. از اینرو موکت رادین ظریف مصور یکی از پرطرفدارترین موکت های نمدی بشمار می آید.

جنس موکت ظریف مصور طرح رادین:

موکت رادین در طبقه ی موکت های نمدی چاپی قرار دارد. ئر حقیقت این موکت نمدی دولایه است که لایه زیرین آن را هم نمدی بوده که علاوه بر عایق صدا، رطوبت، گرما و سرما از کف، باعث نرمی و لطافت بیشتر نسبت به موکت های نمدی تک لایه نیز است. جنس این موکت پلی پروپلین است که ضد حساسیت بوده و دارای ضخامت 7 میلیمتر می باشد. موکت نمدی رادین ظریف مصور فاقد پرز و کرک بوده، مو و گرد و غبار را جذب نمی کند و براحتی قابل شستشو و جارو کشیدن است. بدلیل وجود لایه ی نمدی زیرین آن در زمره ی موکت های با استحکام و مقاوم در برابر فرسایش و تغییر رنگ در مدت زمان طولانی ست.

 

رنگ موکت ظریف مصور طرح رادین:

موکت ظریف مصور طرح رادین دارای رنگبندی زیبا و جذابی ست که مشتمل بر رنگ های خنثی و رنگ های گرم می باشد. این رنگ ها عبارتند از کرم، قهوه ای، مسی، نسکافه ای و صورتی ست. این رنگ های زمینه ی زیبا و جذاب با برگ های نارنجی و حاشیه های قهوه ای در سرتاسر موکت پوشیده شده اند. وجود رنگ های خنثی در موکت رادین ظریف مصور باعث می شود تا با بیشتر فضاها با دکوراسیون های متفاوت قابلیت تطبیق داشته باشند.

 

قیمت موکت ظریف مصور طرح رادین در سایت قالینو تضمین مناسب ترین قیمت بازار و ارائه خدمات نصب رایگان برای خرید های بالای پنجاه متر را دارد.

موکت ظریف مصور طرح پاییز:

یکی از زیباترین مدل های موکت ظریف مصور طرح پاییز می باشد. سرتاسر این موکت پرطرفدار را برگ های زرد، نارنجی و قهوه ای روشن پوشانده است. موکت پاییز در دسته موکت های تافتینگ ظریف مصور قرار دارد که دارای سطحی لطیف و راحت است. این موکت زیبا دارای طرح و نقشی خاص بوده و تنها در یک طرح و رنگ بافته می شود و همین امر باعث شده تا طرحی خاص و منحصر بفرد باشد.

جنس موکت ظریف مصور طرح پاییز:

موکت ظریف مصور طرح پاییز در زمره ی موکت های تافتینگ قرار دارد و جنس نخ این محصول پلی پروپلین است که دارای استحکام مناسب در محیط های پر رفت و آمد بوده و در برابر فرسایش و تغییر رنگ در برابر گرما، نور و اشعه ی آفتاب بسیار مقاوم است. موکت پاییز پالاز موکت دارای رنگ ثابت و قابل شستشو می باشد از اینرو پس از شستشو کمرنگ نشده و تغییر رنگ و حجم نمی دهد. از طرف دیگر موکت پاییز دولایه بوده و زیر لایه ی تافتینگ پلی پروپلین دارای یک لایه نمدی ست که عایق گرما، سرما، رطوبت و صدا نیز می باشد.

رنگ موکت ظریف مصور طرح پاییز:

موکت پاییز ظریف مصور دارای تنها یک رنگ و طرح منحصر بفرد می باشد. رنگ غالب این موکت رنگ خاکستری ملایم است که سرتاسر آن را برگ های پاییزی پوشانده اند. طرح و نقش دلپذیر آن در کنار سطحی نرم و لطیفی، جذابیت این موکت را دوچندان کرده است. این موکت برای اتاق زوج جوان و یا اتاق مهمان بسیار مناسب بوده و با توجه به ترکیب رنگ گرم و زیبایی که دارد قابلیت ست شدن با انواع دکوراسیون رادارا می باشد.

 

موکت ظریف مصور طرح کاملیا

موکت کاملیا یکی از طرح های موکت تافتینگ ظریف مصور است که طرحی شیک و بسیار لوکس دارد. این موکت با جنسی مرغوب و طراحی زیبایی که دارد برای محیط هایی همچون اتاق مهمان، اتاق نشیمن، و هر اتاقی با چیدمانی کلاسیک مناسب است.

جنس موکت ظریف مصور طرح کاملیا

همانطور که گفته شد موکت کاملیا در زمره ی موکت های پرزبلند این شرکت قرار دارد. ضخامت نخ این موکت 12 میلی متر بوده که همین امر باعث لطافت و نرمی سطح موکت خواهد شد. جنس نخ موکت کاملیا پلی پروپیلن است که رنگ ثابت بوده و در برابر اشعه ی آفتاب دچار رنگ پریدگی نخواهد شد، ضد حساسیت، عایق گرما، سرما و رطوبت نیز می باشد. همچنین این موکت دولایه بوده و دارای لایه ای نمدی در زیر لایه ی اصلی ست که باعث نرمی هر چه بیشتر این محصول می شود.

رنگ موکت کاملیا

موکت ظریف مصور طرح کاملیا دارای رنگبندی خنثی اما متفاوتی ست. از آنجاییکه این موکت دارای طراحی چاپی بسیار زیبایی در رنگ های زمینه ی متفاوت است از اینرو قابلیت ست پذیری بالایی در دکوراسیون های مختلف با تم های رنگی گوناگون را داراست. موکت تافتینگ کاملیا در رنگ های زمینه ی سرمه ای، گلبهی، گردویی و قهوه ای موجود است.

 

 

 

نظر خود را در مورد این مقاله ثبت کنید

نظری یافت نشد.