logo

خرید موکت ارزان

خرید موکت ارزان

تنوع بسیار بالای موکت در بازار به گونه ایست که پاسخگوی انواع سلیقه هاست. این تنوع بالای محصولات دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد. با اینحال در برخی از موارد پایین بودن قیمت موکت نسبت به طرح و نقش آن حائز اهمیت بیشتریست. از اینرو خرید موکت ارزان در اولویت قرار می گیرد. موکت هایی با ضخامت کمتر و کیفیت متوسط عموماً در طبقه ی موکت ارزان قرار می گیرند. اینگونه موکت ها معمولاً برای کفپوش منازل، راهرو، مدرسه، کتابخانه، ادارات، سالن اجتماعات، کنفرانس و ... مورد استفاده قرار می گیرند.اما در برخی موارد مانند کارگاه های تولیدی، مغازه ها و اماکنی که در آنها با کفش تردد می شود استفاده از موکت های دست دوم مقرون به صرفه تر است.

موکت ظریف مصور

فروش عمده موکت ظریف مصور یکی دیگر از فعالیت های فروشگاه فرش قالینو می باشد. خرید عمده موکت ظریف مصور با قیمت مناسب یکی از دغدغه هایی ست که عموماً همکاران محترم در سراسر کشور بدان می اندیشند از اینرو در جستجوی مناسب ترین قیمت موکت عمده می باشند. کارخانه موکت ظریف مصور سالانه طرح های متنوعی را به کلکسیون موکت تافتینگ و نمدی اضافه می نماید که با بالاترین کیفیت و دقت و ظرافت بافته می شوند که همین امر سسب شده است تا یکی از پرطرفدارترین برندهای موکت در سراسر کشور باشد. خرید موکتی با کیفیت، با ظرافت بافت بالا و با قیمت عمده در فروشگاه فرش قالینو امکان پذیر می باشد. برای خرید موکت ظریف مصور با قیمت عمده با شماره تلفن 02133157000 تماس حاصل نمایید.

موکت پالاز

پالاز موکت کلکسیون های متنوعی از موکت های پرزبلند و موکت های نمدی را داراست. خرید عمده پالاز موکت نیز از فروشگاه فرش قالینو مقدور بوده و تضمین مناسب ترین قیمت عمده پالاز موکت را ارائه می کند.

موکت نمایشگاهی

در بسیاری از نمایشگاه های سراسری که در کشور برگزار می شود موکت هایی که به عنوان کفپوش سالن های نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرند پس از یک دوره استفاده جمع آوری شده و به قیمت مناسب به متقاضیان آنها فروخته خواهد شد. از اینرو خرید موکت های نمایشگاهی برای آندسته از مشتریانی که نو بودن موکت مقیاس خریدشان نیست می توانند موکت های نمایشگاهی را با قیمت پایین تهیه نمایند. خرید موکت عمده دست دوم بسیار مورد توجه بوده و تقاضای بسیار بالایی را در بازار دارد.

موکت های نمایشگاهی عموماً در رنگ های سبز، قرمز و قهوه ای در بازار موجود هستند و با قیمت عمده ومتراژ بالا فروخته می شوند. فروشگاه فرش قالینو تامین کننده انواع موکت های تافتینگ، نمدی، و همچنین موکت های دست دوم نمایشگاهی ست .

برای خرید موکت ارزان ، خرید موکت نمایشگاهی، و خرید موکت دست دوم با شماره های 33157000 تماس حاصل نمایید.

نظر خود را در مورد این مقاله ثبت کنید

نظری یافت نشد.