logo

خرید فرش کاشان

تولیدات کارخانجات فرش ماشینی کاشان از دیرباز تاکنون در زمره ی پرفروش ترین های بازار بوده است. می توان گفت گروه صنعتی فرش ماشینی کاشان موفق بوده است تا دسته بندی بسیار متنوعی از طرح و نقش را برای جلب رضایت مشتریان خود فراهم آورد. این فرش های ماشینی دارای هشت رنگ در بافت بوده و نخ خاب آنها اکریلیک هیت ست شده می باشد. در بافت این فرش ها از نخ های با کیفیت بالا استفاده شده و دارای رنگ ثابت می باشند و به همین جهت پس از شستشو دستخوش تغییر و فرسودگی نخواهند شد.

  کارخانه فرش کاشان طیف گسترده ای از فرش های 500 شانه،700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه را داراست و از اینرو پاسخگوی تمامی سلیقه ها با بودجه های گوناگون است.

در حقیقت می توان گفت خرید آنلاین در زندگی امروز حتی بیشتر از خریدهای سنتی انجام می شود. از اینرو خرید اینترنتی فرش نیز بدلیل سهولت در انتخاب و انجام سفارش، مورد استقبال بی نظیری قرار گرفته است. مشتریان با مشاهده تصاویر با کیفیت بالا از طرح و نقش فرش تا تار و پود آن را مشاهده کرده و پس از ثبت سفارش فرش خود را درب منزل تحویل خواهند گرفت.

از آنجاییکه قیمت فرش ماشینی در بازار متغیر بوده و دائماً در نوسان است از اینرو مشتریان خانه دار ترجیح می دهند مستقیماً از درب کارخانه خرید نمایند. ما این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا با کوتاه سازی مسیر دشوار خرید و جستجو در مغازه های گوناگون تمامی طرح و نقش ها را در منزل ببینند و سپس از طریق سایت و یا تماس با دفتر مرکزی فروشگاه با شماره 02133157000 سفارش خود را ثبت و فرش مورد نظر را به قیمت کارخانه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند. 

فعالیت فروشگاه فرش قالینو شامل فرش ماشینی، فرش ماشینی کاشان، فرش دستباف، گلیم فرش، گلیم، فرش کودک، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1500 شانه، موکت و غیره است که از میان آنها می توان به خرید عمده گلیم فرش، فرش کاشان و خرید عمده موکت نیز اشاره کرد.

همچنین شرکت فرش قالینو به فروش عمده فرش ماشینی کاشان به همکاران سراسر کشور نیز می پردازد. از اینرو همکاران محترم می توانند برای خرید عمده فرش کاشان با دفتر مرکزی به شماره 02133157000 تماس حاصل نمایند.

کارخانجات فرش کاشان بر آنند تا جدیدترین طرح ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش برسانند و این امر یکی از دلایل مهم محبوبیت فرش های کاشان در میان مشتریان است. طرح و نقش جدید یکی از مهم ترین فاکتورهایی ست که مشتریان خرید فرش بدنبال آن هستند به همین جهت شرکت های فرش کاشان با دسترسی به جدیدترین طرح ها و بکارگیری رنگهای خنثی در فرش کلکسیونی از به روزترین فرش ها را فراهم آورده است.

از آنجاییکه فرش های کارخانجات فرش کاشان بدون واسطه و از طریق فروشگاه اینترنتی فرش در دسترس مشتریان قرار می گیرد،از اینرو مشتریان می توانند طرح و نقش دلخواه خود را به آسانی جستجو و انتخاب نموده و مستقیماً از کارخانه و به قیمت درب کارخانه خرید خود را انجام دهند. فروشگاه فرش قالینو گستره ای متنوع از فرش های کاشان را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند با قیمتی مناسب جدیدترین و بروز ترین طرح و نقش ها را خریداری نمایند.

 

 

نظر خود را در مورد این مقاله ثبت کنید

نظری یافت نشد.